Dolar : Alış : 5.6134 / Satış : 5.6235
Euro : Alış : 6.4316 / Satış : 6.4432
HAVA DURUMU
hava durumu

Karacabey22°CHafif Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 11 Kategoride 2833 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

14 Temmuz 2018
Bugün: 1 - Toplam Okuma: 58
Ana Sayfa » Manşet»DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI


VALİ İZZETTİN KÜÇÜK, 15 TEMMUZ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYINLADI.

MESAJ AYNEN ŞÖYLE: 

Aziz Bursalı Hemşerilerim;

Yer üstü ve yer altı zenginlikleri, jeopolitik konumu ve daha sayabileceğimiz birçok özelliğinden dolayı üzerinde yaşadığımız ve kısaca Anadolu dediğimiz bu topraklar, var olduğu günden bu yana bir takım üst akılların geliştirdiği stratejiler neticesinde kurgulanan oyunlara maruz kalmıştır. Her defasında da Türkiye’nin ana üst aklı olan bu necip millet, olağanüstü bir refleksle harekete geçmiş, tarihimize altın harflerle yazılan nice muhteşem destan ve zaferlerin kahramanı olmuştur.

Aziz milletimizden daha akıllı olduklarını zannedenler, Kurtuluş Savaşında olduğu gibi bazen dışarıdaki ortakları ile ülkemize hücum etmişler bazen de içerideki gizli ortakları ile birlikte ülkemize ayar vermeye çalışmışlardır. İşte bunların sonuncusu, FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirmeye çalıştığı meş’um darbe girişimidir. Ne var ki 15 Temmuz gecesi yine bu milletin uyuduğu zannedilen refleksi ani bir şekilde harekete geçmiş, sabaha karşı darbe sevdalısı tüm teröristlere hadleri bildirilmiştir. Darbe girişiminin ilk saatlerinden itibaren günlerce meydanlarda vatan nöbetlerini tutan siz değerli Bursalı hemşerilerimin fedakarlıklarını bu ilin hafızası asla unutmayacaktır.

Bu duygularla;

 15 Temmuz gecesinde iman dolu göğsünü siper ederek şehadet mertebesine eren tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor, gazilerimize ve günlerce meydanlarda vatan nöbetlerinde bizleri yalnız bırakmayan aziz Bursalı hemşerilerime şükranlarımı arz ediyorum.

 

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika