Dolar : Alış : 6.3635 / Satış : 6.3750
Euro : Alış : 7.4387 / Satış : 7.4521
HAVA DURUMU
hava durumu

Karacabey25°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 11 Kategoride 2833 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Karacabeyli gençler, Bahadır Tatlıöz konseri ile eğlendi

26 Mayıs 2018
Bugün: 2 - Toplam Okuma: 115
Ana Sayfa » Karacabey Haberleri»Karacabeyli gençler, Bahadır Tatlıöz konseri ile eğlendi
Karacabeyli gençler, Bahadır Tatlıöz konseri ile eğlendi

Karacabey Belediye Başkan Ali Özkan, yediden yetmişe tüm ilçe halkının sosyal yaşamına önemli değişim kazandıran etkinlikleri hız kesmeden sürdürüyor.


Liseye Veda Üniversiteye Merhaba’ adı verilen ve çeşitli yarışma ve oyunlarla başlayıp Bahadır Tatlıöz konseri ile devam eden açık hava etkinliğinde, Karacabeyli gençler doyasıya eğlenme fırsatı buldu.

 Karacabey Belediye Başkan Ali Özkan, yediden yetmişe tüm ilçe halkının sosyal yaşamına önemli değişim kazandıran etkinlikleri tüm hızı ile sürdürüyor.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen ve ‘Liseye Veda Üniversiteye Merhaba’ adı verilen ve çeşitli yarışma ve oyunlarla başlayıp Bahadır Tatlıöz konseri ile devam eden açık hava etkinliğinde, Karacabeyli gençler doyasıya eğlenme fırsatı buldu.

Atatürk Kültür Parkı’nda gerçekleştirilen ve tüm ilçe gençlerinin de coşkulu bir katılım gösterdiği etkinlikte; Animatör ve DJ Ali Toprak’ın yönetiminde gerçekleştirilen başta karaoke olmak üzere, çeşitli oyun ve yarışmalar da gençlerin neşesine neşe kattı.

Coşku hiç dinmedi

Son derece güzel bir bahar havasının atmosferi ile daha da canlı hale gelen etkinlikte, Karacabey Anadolu Lisesi Müzik Grubu tarafından çalınan son dönemin popüler şarkıları da kulakların pasını sildi.

Saat 14.00’de başlayan ve gece saat 22.00’ye kadar süren etkinlikten katılımcılar büyük bir neşe ile ayrılırken, etkinliği hazırlayan Karacabey Belediyesi’ne minnettarlıklarını da dile getirdi.

İlgili Terimler :
TemaFabrika