Dolar : Alış : 5.6134 / Satış : 5.6235
Euro : Alış : 6.4316 / Satış : 6.4432
HAVA DURUMU
hava durumu

Karacabey22°CHafif Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 11 Kategoride 2833 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ali Özkan, Hacı Ali Camii’nde vatandaşlarla buluştu

10 Şubat 2018
Bugün: 1 - Toplam Okuma: 170
Ana Sayfa » Karacabey Haberleri»Ali Özkan, Hacı Ali Camii’nde vatandaşlarla buluştu
Ali Özkan, Hacı Ali Camii’nde vatandaşlarla buluştu

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üyesi Karacabeyli gençler tarafından başlatılan, “Gelmeden Kıyamet, Gel Sen de Kıyam Et” adındaki etkinlik kapsamında vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor.


Etkinliklerin bu haftaki bölümünün gerçekleştirildiği Hacı Ali Camiinde kılınan namaz sonrası vatandaşlarla bir araya gelen Ali Özkan, istişare kültürü çerçevesinde kentin tüm paydaşları ile birlikte, müreffeh kent hedefine mutlaka ulaşılacağı mesajını verdi.

 Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından, toplumun tüm katmanları ile bir araya gelerek, sorunların yerindebelirlenip çözümüne yönelik gerçekleştirilen etkinliklere her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor.

Başkan Özkan, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üyesi Karacabeyli gençler tarafından başlatılan ‘Gelmeden Kıyamet, Gel Sen de Kıyam Et” adındaki etkinliklere düzenli katılım gösterirken, etkinliklerin bu haftaki bölümü, Hacı Ali Camii’nde gerçekleştirildi.

Burada kılınan sabah namazı sonrası vatandaşlarla buluşan Ali Özkan, istişare kültürü çerçevesinde kentin tüm paydaşları ile birlikte ’müreffeh kent’hedefine mutlaka ulaşılacağı mesajını verdi.

İlçe gençliğine davet

TÜGVA Karacabey İlçe Temsilcisi Hakan Kılıç, yoğun ilgi gören etkinlikleri farklı camilerde sürdürdüklerini ve tüm ilçe gençliğinin de katılımlarını beklediklerini dile getirirken, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı da aralarında görmekten duydukları memnuniyeti ifade etti.

Karacabey’i hep birlikte yönetiyoruzGençlerle buluşmasında, ilçede tüm Bursa kamuoyunda da övgü ile karşılık bulan sosyal, kültürel, sportif ve ekonomik yönlerden büyük bir değişim ve dönüşüm gerçekleştirdiklerini dile getiren Ali Özkan ise ilçenin ve Karacabeylilerin çok daha büyük başarıları elde edebilecek potansiyele sahip olduğunu belirterek, hep birlikte zengin ve müreffeh Karacabey’i mutlaka inşa edeceklerini ifade etti.

 

 

İlgili Terimler :
TemaFabrika