Dolar : Alış : 6.3095 / Satış : 6.3208
Euro : Alış : 7.3766 / Satış : 7.3899
HAVA DURUMU
hava durumu

Karacabey28°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 11 Kategoride 2833 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Özkan ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

09 Ocak 2018
Bugün: 1 - Toplam Okuma: 137
Ana Sayfa » Manşet»Başkan Özkan ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı
Başkan Özkan ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, basın çalışanlarının toplum adına kutsal bir görevi yerine getirdiklerini belirterek, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.


 Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Özkan mesajında, gazetecilerin halk adına kutsal bir görev üstlendiklerini ve bunu yerine getirirken, zaman zaman zorluklarla karşılaştıklarını belirterek, “Basın mensubu; halk adına gören, halk için gözlemleyip kamuoyuna taşıyan, bunu yaparken de zamanından, ailesinden fedakârlıkta bulunan ve adeta kamu görevlisi olarak kutsal bir görevi yerine getiren, yani toplumun sesi olan kardeşlerimizdir. Objektif ve doğru habercilik anlayışı içinde, meslek ahlakına bağlı olarak emek sarf eden, büyük bir özveri ve fedakârlık içinde görevlerini yürütmeye çalışan basın camiasının, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım” dedi.

Basın toplumun temel taşlarından biridir

Şeffaf, demokratik bir toplumu yaşatan en önemli unsurlardan birinin, özgür ve tarafsız basının varlığı olduğunu ifade eden Ali Özkan, basın çalışanlarının, mesleklerinin gereğini yerine getirmek için yeri geldiğinde canını ortaya koyarak görev yaptığını kaydetti.

Özkan, “Basın, toplumun temel taşlarından biridir. Gazeteci kardeşlerimizin sorunlarının bir an önce çözülmesini ve hak ettikleri hayat standartlarına kavuşmalarını yürekten temenni ederek, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, kendilerine sağlık, mutluluk, başarılar ve kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika