Dolar : Alış : 6.3095 / Satış : 6.3208
Euro : Alış : 7.3766 / Satış : 7.3899
HAVA DURUMU
hava durumu

Karacabey28°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 11 Kategoride 2833 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Vatandaş Buluşmalarına Devam Ediyor

03 Ocak 2018
Bugün: 1 - Toplam Okuma: 191
Ana Sayfa » Karacabey Haberleri»Vatandaş Buluşmalarına Devam Ediyor
Vatandaş Buluşmalarına Devam Ediyor

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından başlatılan Halil İbrahim Sofrası isimli vatandaş buluşmaları tüm hızı ile devam ediyor.


  Sorunların yerinde belirlenerek vatandaşlarla birlikte çözüm yollarının geliştirilmesini hedefleyen buluşmaların bu haftaki bölümüne Ortasarıbey Mahallesi ev sahipliği yaparken, mahalle sakinlerinin sorun ve çözüm önerilerini titizlikle not alan Başkan Özkan, Karacabey’i güzel günler beklediği mesajını verdi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin dört bir yanını mahalle mahalle gezerek, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerini tüm hızı ile sürdürüyor.

Sorunların yerinde belirlenerek, vatandaşlarla birlikte çözüm yollarının geliştirilmesini hedefleyen buluşmaların bu haftaki bölümüne Ortasarıbey Mahallesi ev sahipliği yaparken, mahalle sakinlerinin sorun ve çözüm önerilerini titizlikle not alan Başkan Özkan, Karacabey’i güzel günler beklediği mesajını verdi.

Ortasarıbey Camii’nde kılınan sabah namazı sonrası, mahalle kahvesinde kurulan sofrada vatandaşlarla aynı masayı paylaşan Başkan Ali Özkan, mahalle sakinlerinin sorun ve çözüm önerilerini birebir dinledi.

Merkez-kırsal ayırt etmiyoruz

Ziyaretlerde konuşan Başkan Ali Özkan, “Belediye olarak, Halil İbrahim Sofrası ismini verdiğimiz vatandaş buluşmalarında, merkez – kırsal ayırt etmeden; kahvehanelerde, camilerde bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. Karacabey Belediyesi’nden herhangi bir talebiniz, isteğiniz, sıkıntınız varsa onları dinlemeye, sizlerle beraber değerlendirmeye ve çözüm yollarını geliştirmeye her zaman hazırız ve bunu geliştirerek sürdürme konusunda da son derece kararlıyız.” dedi.

Başkan Özkan’ı ağırlamaktan gurur duyduk

Belediye Başkanı Ali Özkan ile aynı masayı paylaşmaktan ve sorunlarını yüz yüze aktarma fırsatı bulmaktan dolayı duydukları memnuniyeti aktaran Ortasarıbey Mahallesi sakinleri de; “Büyükşehir Yasası ile mahalle statüsüne kavuşmamız ve modern belediyecilik imkânlarından faydalanmamız, mahallemize çok önemli katkılar sağlıyor. Bununla yanında, yetkililerin de bu tip çalışmalar kapsamında mahallemize gelerek, taleplerimizi birebir dinlemesinden büyük gurur duyduk” şeklinde konuştu.

İlgili Terimler :
TemaFabrika