Dolar : Alış : 6.3095 / Satış : 6.3208
Euro : Alış : 7.3766 / Satış : 7.3899
HAVA DURUMU
hava durumu

Karacabey28°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 11 Kategoride 2833 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Karacabey’de dönüşüm yeni yılda da devam edecek

02 Ocak 2018
Bugün: 1 - Toplam Okuma: 182
Ana Sayfa » Karacabey Haberleri»Karacabey’de dönüşüm yeni yılda da devam edecek
Karacabey’de dönüşüm yeni yılda da devam edecek

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, yayınladığı yeni yıl kutlama mesajında; ‘2018 yılının tüm insanlık âlemine barış, huzur ve hayırlar getirmesi’ temennisinde bulundu

 Uygulamaya konulan kurumsal yeniden yapılanma çalışmaları sayesinde, belediyecilik adına köklü bir değişim ve dönüşüm gerçekleştirildiğine vurgu yapan Başkan Ali Özkan; ‘modern kent Karacabey’ hedefi doğrultusunda bugüne kadar çok önemli mesafe kat ettiklerini belirterek, dönüşüm çalışmalarına aynı kararlılıkla devam edeceklerini söyledi.


Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, yayınladığı yeni yıl kutlama mesajında; ‘2018 yılının tüm insanlık âlemine barış, huzur ve hayırlar getirmesi’ temennisinde bulundu.

Hayata geçirilen kurumsal yeniden yapılanma çalışmaları sayesinde, belediyecilik adına köklü bir değişim ve dönüşüm gerçekleştirdiklerine vurgu yapan Başkan Ali Özkan; ‘modern kent Karacabey’ hedefi doğrultusunda bugüne kadar çok önemli mesafe kat ettiklerini söyledi

Ortak akıl ve istişare ile Karacabey’i geleceğe taşıyacağız

Modern belediyecilik anlayışları gereği ortak akıl, uzlaşı, istişare ve diyaloğu temel alan bir çalışma stratejisi ile hizmet üretme peşinde olduklarını dile getiren Belediye Başkanı Ali Özkan; “Birbirinden eşsiz, sayısız güzelliğe sahip Karacabey’imiz ve hemşerilerimiz, her şeyin en güzeline, en değerlisine layık. Bu hedefimiz doğrultusunda, son derece gayretli ve azimli çalışmalarımızı hız kesmeden, yeni yılda da sürdürme kararındayız. 2018 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa bir kez daha hayırlar getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

İlgili Terimler :
TemaFabrika