Dolar : Alış : 3.9362 / Satış : 3.9433
Euro : Alış : 4.8335 / Satış : 4.8423
HAVA DURUMU
hava durumu

Karacabey21°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 11 Kategoride 2670 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

DANİŞMENTLİLER BELEDİYEYİ BASTI !

09 Mart 2016
Bugün: 1 - Toplam Okuma: 395
Ana Sayfa » Manşet»DANİŞMENTLİLER BELEDİYEYİ BASTI !
DANİŞMENTLİLER BELEDİYEYİ BASTI !

ÖZKAN, SANAYİYİ DANİŞMENT’E KURACAK ?


KARACABEY BELEDİYE BAŞKANI ALİ ÖZKAN, KARACABEY’DE SANAYİ HAMLESİ BAŞLATACAKLARINI SÖYLEDİKÇE BİZ DE KENDİSİNE BU İŞ İÇİN DÜŞÜNÜLEN ARAZİLERİN NERELERİ OLDUĞUNU SORUYOR VE HİÇBİR YANIT ALAMIYORDUK.

ŞİMDİ ÖĞRENMİŞ OLDUK.

ANLAŞILDI Kİ,BU İŞ İÇİN DÜŞÜNÜLEN YER BANDIRMA’YA YAKIN OLAN DANİŞMENT’MİŞ!!!

KARACABEY’İN DANİŞMENT KÖYLÜLERİ,  KADINLI ERKEKLİ VE ÇOLUK ÇOCUK BUGÜN KARACABEY BELEDİYE BİNASI ÖNÜNDE TOPLANARAK MERALARININ ELLERİNDEN ALININIŞINI PROTESTO ETMEK VE GERİ ALMAK İÇİN ADETA KARACABEY BELEDİYESİ’Nİ BASARAK EYLEM DÜZENLEDİLER.

BİLİNDİĞİ GİBİ, KARACABEY’İN BÜYÜKŞEHİR’E DÖNÜŞMESİNDEN SONRA KÖY TÜZEL KİŞİLİKLERİNE AİT OLAN  BÜTÜN TAŞINIR VE TAŞINMAZ MALLAR  OTOMATİKMAN BELEDİYE MALI YAPILMIŞTI.

BU ARADA, KARACABEY’İN DANİŞMENT MAHALLESİ HALKININ ORTAK MALI OLDUĞU HALDE ELLERİNDEN ALINAN 918 DÖNÜM ALANDA KARACABEY BELEDİYESİ TOPRAK ETÜDÜ ÇALIŞMALARI YAPMAK İSTEMİŞ, ANCAK DANİŞMENTLİLERİN TEPKİSİ İLE KARŞILAŞMIŞTI.

ARAZİLERİNİ VERMEMEKTE DİRENEN DANİŞMENTLİLERİN, BUGÜN KARACABEY BELEDİYE BİNASI ÖNÜNDE TOPLANARAK “MERAMIZI İSTİYORUZ” ŞEKLİNDEKİ EYLEMLERİ  KARACABEYLİLER TARAFINDAN İLGİYLE İZLENDİ!

TemaFabrika